Відгуки про компанію Скриня Господині
- Диана Б.
Первый раз сделала заказ на простынь и 2 наволочки,перезвонили сразу, очень вежливый и внимательный продавец Я очень довольна покупкой и обслуживанием Рекомендую!Отзыв оставляю по собственной инициативе.
- Оксана П.
- Анжелика Т.
Спасибо Огромное за постельное белье, полотенца, быстрое и качественное обслуживания🔥🔥🔥
Всё просто СУПЕР ⭐⭐⭐⭐⭐
Качество 💣, пошив 💣,цена 💣
Буду вашим постоянным клиентом 🤗 - Альона К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Простынь отлично подошла, заказ отправили вовремя)))
- Елизавета С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Полотенце очень понравилось, хорошее качество за данную цену. Продавец товар отправил сразу и в подарок положил маленькую тканевую салфеточку, очень приятно 😊
- Світлана З.
Мой любимый магазин! Заказываю здесь уже не в первый раз и не первый год. Спасибо большое, желаю процветания вашему магазину!
- Лилия З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Лилия
рекомендую
- Лилия
- ПокупательУгода на маркетплейсі Prom.ua
Товар получила, большое спасибо.
- Тетяна З.
Привітний менеджер, все докладно розповів, зв'язалися швидко, товарами цієї компанії дуже задоволені, замовляємо уже не перший раз, рекомендуємо всім!
- Наталья М.
Доброго дня! Величезне спасибі за посилочку!!! Постільна білизна чудова!!! Дітки у захваті. Якість і ціна (fire). Окремо хочу подякувати за обслуговування. Воно у Вас на дуже високому рівні. Замовлення робила не вперше. Три роки назад також замовляли постільну білизну для садочка. Так от ті комплекти і досі у гарному стані. Спасибі Вам!!!
- Коментар продавця
Пані Наталя! Гарно дякуємо за відгук та ще особиста подяка за фото!Чекаємо Вас знову через де-який час, завжди оновлюємо асортимент малюнків та виробів.Постійним клієнтам робимо знижки та маленькі подарунки
- Коментар продавця
Пані Наталя! Гарно дякуємо за відгук та ще особиста подяка за фото!Чекаємо Вас знову через де-який час, завжди оновлюємо асортимент малюнків та виробів.Постійним клієнтам робимо знижки та маленькі подарунки
- Коментар продавця
Пані Наталя! Гарно дякуємо за відгук та ще особиста подяка за фото!Чекаємо Вас знову через де-який час, завжди оновлюємо асортимент малюнків та виробів.Постійним клієнтам робимо знижки та маленькі подарунки
- Коментар продавця
Пані Наталя! Гарно дякуємо за відгук та ще особиста подяка за фото!Чекаємо Вас знову через де-який час, завжди оновлюємо асортимент малюнків та виробів.Постійним клієнтам робимо знижки та маленькі подарунки
- Коментар продавця
