
Простирадло на резинці "Мереживо" | Бязь 180х200 см
- Немає в наявності
- Код: G-0013/-180х 9.24
575 ₴
- +380 (68) 302-03-30Менеджер по заказам
Простирадло на гумці
Ласкаво просимо в Інтернет магазин "СКРИНЯ ГОСПОДИНІ" Пропонуємо придбати простирадло на гумці з бязі голд, з ніжним, витонченим малюнком, яка стане відмінним доповненням інтер'єру!
Простирадло на гумці дуже зручна. Вона не комкается, не задирається, не зісковзує з матраца. Завдяки цим властивостям, простирадло на гумці ідеальна не тільки для дорослих, але і для дитячих ліжок. І якщо ви або ваші малюки часто крутитесь у сні – не біда!
характеристики






Простирадло на гумці (см) 180*200 має 4 резинки по кутах, висота запаху 18 див., який натягається на матрац і може служити простим наматрацником. У процесі використання не скручується і не задирається (ідеально підходить для дітей).
яскраві, красиві і на будь-який смак!
Солодкий сон залежить і від ліжка, і від постільних приналежностей і якщо ліжко сприяє міцному сну те простирадло – це перш за все комфорт.
Вибираючи постільна білизна варто звернути увагу на такі риси, як матеріал і його міцність, зручність у використанні, і звичайно ж ціна. Саме по таких характеристиках складена категорія підковдри, простирадла, наволочки, відвідавши яку, завжди знайдете те, що шукаєте!
І ще!

пошиття на замовлення
Є можливість змінити розмір виробу або пошити комплект білизни на замовлення за вашими індивідуальними розмірами! Ціна буде прорахована по кожному конкретному випадку! Детальніше про послугу
Кожен день у нас діють знижки на певні товари! Не забудьте заглянути!
Ніжність тканини — в кожному дотику! Хочете внести «родзинку» в інтер'єр власного будинку? Створити райський куточок в спальні?
Без постільних речей та текстилю не обійтися!
Завжди Ваша "Скриня Господині"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип простирадла | На гумці |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Колір | Синій |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 70 % |
| Поліестер | 30 % |
| Запах простирадла | |
| Запах простирадла | 18 см |
- Ціна: 575 ₴



